Fotball leir for 1.-4. klasse

Norkirken Trondheim Salem og Acta Trøndelag inviterer alle barn på 1.-4. trinn til fotball leir 14. – 15. juni 2025!

Leiren er en «bo hjemme-leir» og passer både for deg som har vært i kirka før og for deg som kanskje har blitt invitert med av en venn i klassen.

I tillegg til å spille mye fotball på en av utendørs banene i Trondheim, blir det tid til Gaming og noen bibelhistorier i løpet av lørdagen. På søndag avslutter vi med gudstjeneste i Norkirken og finale i FIFA-turneringen på den store skjermen i kirkesalen. Foreldre/familie er ekstra velkomne til gudstjenesten.

Norkirken Trondheim Salem er en aktiv kirke for alle generasjoner midt i Trondheim sentrum. Acta Trøndelag er vårt regionale tilbud for leir, ledertrening og lokallag for barn og unge.

Har du spørsmål om leiren? Ta kontakt med leirsjef Ørjan Tinnen, som også er barne-fotballtrener for lag på 1. og 4. trinn.

Program

Lørdag 14. juni
09.00 Oppmøte og registrering i Norkirken
09.30 Samling, informasjon og bli kjent
10.00 Frukt og avreise til fotballbanen
10.30 Fotball utendørs
12.00 Lunsj og bibelhistorie ved fotballbanen
13.00 Fotball utendørs
15.30 Burger verksted og grilling i bakgården
16.30 Gaming: FIFA, Minecraft, Let’s dance, brettspill ++
19.00 Kveldsmat og samling med bibelhistorie
20.00 Henting

Søndag 15. juni
10.00 Bakgårds fotball i kirka (kom når du vil)
11.00 Gudstjeneste med søndagsskole (foreldre/familie velkommen)
13.00 FIFA-finale på storskjerm

For påmelding: https://event.checkin.no/119559/fotballeir-for-1-4-trinn