Kontakt oss

Kontakt e-post: acta@normisjon.no
Sentralbord: +47 23 30 10 00 (kl. 0914)
Regioner / Adresser / Annen info

Acta sentralt

Kristian Øgaard

Daglig leder
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 95901787
kso@normisjon.no

Jostein Larsen

Administrasjonsleder
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 99027992
jostein.larsen@normisjon.no

Veronica Berg

Personalleder (permisjon)
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 48093803
veronica.berg@normisjon.no

Christina Eng Hauge

Salgs- og kommunikasjonskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 91613834
christina.eng.hauge@normisjon.no

Håkon Øyen

Musikk- og forlagskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 91110534
hakon.oyen@normisjon.no

Marianne Lie Marnburg

Økonomi- og administrasjonskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 48869172
mlm@normisjon.no

Heidi Sundvoll

Kontormedarbeider
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 45213574
heidi.sundvoll@normisjon.no

Ragnhild Hiis Ånestad

Soul Children-leder
Acta – barn og unge i Normisjon

ragnhild.hiis.anestad@normisjon.no

Sølvi Tafjord Elle

Administrasjonskonsulent Soul Children
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 45213559
ste@normisjon.no

Christian Otto Ruge

Barne- og tweenskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 93405105
christian.otto.ruge@normisjon.no

Sigrid Flesjå Olsen

Ungdomskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 93414853
sigrid.f.olsen@normisjon.no

Cecilie Rikter-Svendsen

Kompis-konsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 46448405
cecilie.rikter-svendsen@normisjon.no

Ingrid Johannessen

Økonomi- og administrasjonskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 40812890
ingrid.johannessen@normisjon.no

Torstein Eika Amsrud

Webkonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 99499747
torstein.amsrud@normisjon.no

Kjersti Rognli Olsen Noble

Barnekonsulent (permisjon)
Acta – barn og unge i Normisjon

kjersti.rognli.olsen.noble@normisjon.no

Åshild Sandvik

Ansvarlig for Musikkverkstedet (permisjon)
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 97125320
ashild.sandvik@normisjon.no

Adresser

Besøksadresse

Linstows gate 3, 0166 OSLO

Postadresse

Postboks 7153 St. Olavs plass
0130 OSLO

Fakturaadresse

c/o KNIF Regnskap
Bergtorasvei 120
4633 KRISTIANSAND S
Norge

Annen informasjon

Organisasjonsnummer: 983 596 428
Kontonummer, Norge: 3000 15 06877
IBAN: NO3030001507024
SWIFT/BIC: SPSONO22
Bankens adresse: Sparebanken Sør, Postboks 200, 4662 Kr.sand.