Kontakt oss

Kontakt e-post: acta@normisjon.no
Sentralbord: +47 23 30 10 10 (kl. 0916)
Regioner / Adresser / Annen info

Acta sentralt

Kristian Øgaard

Daglig leder
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 95901787
kso@normisjon.no

Jostein Larsen

Administrasjonsleder
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 99027992
jostein.larsen@normisjon.no

Veronica Berg

Personalleder
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 48093803
veronica.berg@normisjon.no

Sigrid Olsen

Ungdomskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 93414853
sigrid.f.olsen@normisjon.no

Ragnhild Hiis Ånestad

Soul Children-leder
Acta – barn og unge i Normisjon

ragnhild.hiis.anestad@normisjon.no

Christian Otto Ruge

Økonomi og administrasjonskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 93405105
christian.otto.ruge@normisjon.no

Marianne Lie Marnburg

Økonomi- og administrasjonskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 45213574
mlm@normisjon.no

Håkon Aamundsen Øyen

Musikk- og forlagskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 91110534
hakon.oyen@normisjon.no

Johanne Dirdal-Gustad

Kompis-konsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

johanne.dirdal@normisjon.no

Lene Ruud Hansen

Danse-/Ungdomskonsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 47089839
lene.ruud.hansen@normisjon.no

Kjersti Rognli Olsen Noble

Barnekonsulent (Permisjon)
Acta – barn og unge i Normisjon

kjersti.rognli.olsen.noble@normisjon.no

Juliane Holmedahl Stikbakke

Soul Children-Konsulent
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 92479224
juliane@soulchildren.no

Sølvi Tafjord

Administrasjonskonsulent Soul Children
Acta – barn og unge i Normisjon

tel. 47174476
solvi@soulchildren.no

Tuva Abrahamsen

Ettåring
Acta – barn og unge i Normisjon

tuva.abrahamsen@normisjon.no

Adresser

Besøksadresse

Linstows gate 3, 0166 OSLO

Post- og fakturaadresse

Postboks 7153 St. Olavs plass
0130 OSLO

Annen informasjon

Organisasjonsnummer: 983 596 428
Kontonummer, Norge: 3000 15 06877
IBAN: NO3030001507024
SWIFT/BIC: SPSONO22
Bankens adresse: Sparebanken Sør, Postboks 200, 4662 Kr.sand.